brak zdjęcia
Anna Wróbel
psychiatra
5.00 / 7 opinii
Rejestrujesz się do:
Praktyka Lekarska Anna Wróbel | Wrocław | Mieszczańska 27 / 82
O mnie
Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłam pracując na Oddziale Żeńskim, Ogólnopsychiatrycznym, a także Detoksykacyjnym w Milickim Centrum Medycznym. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy szpitalnej jak również ambulatoryjnej. Chętnie pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych. W zakresie opieki nad pacjentem kieruję się aktualnymi standardami oraz obowiązującymi rekomendacjami. Do głównych obszarów moich zainteresowań zaliczają się zaburzenia afektywne, nerwice, zaburzenia snu oraz terapia uzależnień.
Proces terapeutyczny rozumiem jako opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę, a do zdrowia psychicznego podchodzę w sposób kompleksowy i ogólnoustrojowy. Moim celem jest szybkie zdefiniowanie oraz skuteczne rozwiązanie problemu, który leży u podłoża obniżonego dobrostanu psychicznego i funkcjonowania społecznego. Swoim pacjentom staram się udowodnić, że z kamieni rzucanych pod nogi naprawdę można zbudować schody.
Więcej
Wykształcenie
Psychiatra
Języki
Polski
Adresy
ul. Mieszczańska 27/82, Wrocław
Praktyka Lekarska Anna Wróbel
Opinie pacjentów
5,0
Pani Doktor jak zawsze pomocna. Życzliwa, empatyczna i autentycznie będąca obok. Wspiera, słucha i podąża za pacjentem. Lekarka z prawdziwego powołania.
5,0
5,0
Więcej
Rejestrujesz się do:
Praktyka Lekarska Anna Wróbel | Wrocław | Mieszczańska 27 / 82
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Anna Wróbel Wrocław, Mieszczańska 27 / 82 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: