home
|
Ginekolog - położnik
|
Anna Horbaczewska
Anna Horbaczewska
ginekolog - położnik
5.00 / 29 opinii
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
SUPERIOR JACH I ZMACZYŃSKI SP. Z O.O. | Kraków | Czyżyńska 21 / 50

Anna Horbaczewska

ginekolog - położnik
5.00 / 29 opinii
ul. Czyżyńska 21/50, Kraków
Centrum Medyczne Superior
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się głównie wokół diagnostyki i leczenia niepłodności oraz diagnostyki ultrasonograficznej. Doktor bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Obecnie uczestniczy w badaniach klinicznych i kontynuuje pracę naukową.
ul. Czyżyńska 21/50, Kraków
Centrum Medyczne Superior
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Wykształcenie

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Prowadzę zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W 2021r. obroniłam pracę doktorską pt. „Analiza czynników wpływających na powodzenie implantacji w endometrium kobiet z niepłodnością pierwotną o nieustalonej etiologii”.
W trakcie studiów odbyłam liczne staże zagraniczne, m.in. w Medical University of Rochester w Stanach Zjednoczonych oraz Medizinische Universitaet Wien w Austrii.

Języki

Angielski, Polski

Dodatkowe informacje

Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 12:00- 17:00

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
usunięcie wkładki domacicznej
300 zł
30 min.
Umów wizytę
wymaz z jamy macicy
180 zł
20 min.
Umów wizytę
USG ginekologiczne- bez konsultacji lekarskiej
150 zł
10 min.
Umów wizytę
konsultacja położnicza
220 zł
20 min.
Umów wizytę
usunięcie implantu
400 zł
20 min.
Umów wizytę
Konsultacja z zakresu endometriozy z USG endometriozy met. sonovaginografii WAŻNE! Do wizyty należy się odpowiednio przygotować, protokół przygotowania można uzyskać w rejestracji CM Superior pod nr tel: 502074071 lu
700 zł
40 min.
Umów wizytę
usunięcie wkładki
300 zł
20 min.
Umów wizytę
monitorowanie cyklu
150 zł
10 min.
Umów wizytę
mykologia+ bakteriologia (posiew tlenowy + beztlenowy)-pobranie podczas konsultacji ginekologicznej
150 zł
10 min.
Umów wizytę
USG ginekologiczne
150 zł
20 min.
Umów wizytę
Założenie wkładki BALLERINA
900 zł
20 min.
Umów wizytę
prowadzenie ciąży- konsultacja
220 zł
20 min.
Umów wizytę
założenie wkładki domacicznej Kyleena
1300 zł
30 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

Schorzenie Zapalenie pochwy
Schorzenie Zaburzenia seksualne
Schorzenie Zaburzenia miesiączkowania
Schorzenie Wypadanie macicy i pochwy
Schorzenie Torbiele
Schorzenie Polipy
Schorzenie Niepłodność
Schorzenie Nadżerki szyjki macicy
Pokaż więcej Schorzenia

Opinie

5,0
Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Badanie przeprowadzone w przyjemnej atmosferze. wszystko wyjaśnione w sposób jasny i klarowny.
5,0
Bardzo polecam. Pani doktor podeszła do pacjenta konkretnie, rzetelnie a przy tym uprzejmie. Wyjaśniła wszystko szczegółowo. Przeprowadziła niezbędne badania i poradziła dokładnie co dalej.Bylam z nastoletnią córką.Tym bardziej polecam.
5,0
Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc ( już kolejny raz) w diagnozie tak ciężkiego do zdiagnozowania przez większość lekarzy ginekologów schorzenia.. zostałam odpowiednio pokierowana w zakresie zaleceń. Będę Panią polecać z całego serca
5,0
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor. Chyba najsympatyczniejsza wizyta u ginekologa na jakiej byłam. Dużo empatii, spokojna atmosfera. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, zaproponowała konkretne leczenie. Zdiagnozowala chorobę która od wielu lat dawała mi się bardzo we znaki ale żaden lekarz nie umiał postawić diagnozy, a część z nich uważało że taka już moja uroda… Ogromny plus również za to, że Pani doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i oprócz leczenia lekami bardzo jasno zasugerowała co jeszcze może pomóc. Mam ogromną wdzięczność i pewność ze jestem prowadzona przez specjalistę. Bardzo dziękuję.
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Anna Horbaczewska
Anna Horbaczewska to ginekolog - położnik. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: usunięcie wkładki domacicznej, wymaz z jamy macicy, USG ginekologiczne- bez konsultacji lekarskiej, konsultacja położnicza, usunięcie implantu, Konsultacja z zakresu endometriozy z USG endometriozy met. sonovaginografii WAŻNE! Do wizyty należy się odpowiednio przygotować, protokół przygotowania można uzyskać w rejestracji CM Superior pod nr tel: 502074071 lu, usunięcie wkładki, monitorowanie cyklu
Gdzie przyjmuje pacjentów Anna Horbaczewska?
Anna Horbaczewska przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. Czyżyńska 21/50, Kraków
W jakich językach udziela porad Anna Horbaczewska?
Języki, w jakich porad udziela Anna Horbaczewska to: Angielski, Polski
Jakie schorzenia leczy Anna Horbaczewska?
Anna Horbaczewska oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zapalenie pochwy, Zaburzenia seksualne, Zaburzenia miesiączkowania, Wypadanie macicy i pochwy, Torbiele, Polipy, Niepłodność, Nadżerki szyjki macicy, Nadciśnienie tętnicze w ciąży, Mięśniaki macicy.
Jakie wykształcenie ma Anna Horbaczewska?
Anna Horbaczewska w notce o swoim wykształceniu pisze: Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prowadzę zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2021r. obroniłam pracę doktorską pt. „Analiza czynników wpływających na powodzenie implantacji w endometrium kobiet z niepłodnością pierwotną o nieustalonej etiologii”. W trakcie studiów odbyłam liczne staże zagraniczne, m.in. w Medical University of Rochester w Stanach Zjednoczonych oraz Medizinische Universitaet Wien w Austrii.
Strona WWW placówki medycznej: SUPERIOR JACH I ZMACZYŃSKI SP. Z O.O. Kraków, Czyżyńska 21 / 50   |   Regulamin świadczenia usług