mgr Amadeusz Kwidziński
psychoterapeuta, psycholog
5.00 / 6 opinii
Rejestrujesz się do:
Gabinet Psychoterapii - Amadeusz Kwidziński | Gdańsk, pomorskie | Danusi 6 / 6
O mnie
Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończyłem Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie w specjalności psychologia kliniczna i zdrowia oraz czteroletnią Szkołę
Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie. Aktualnie ubiegam się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie w pracy klinicznej miałem okazję budować w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Trzebuniu, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bytowie, Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie na oddziale psychiatrycznym, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w Klinice Hematologii i Transplantologii.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych w paradygmacie psychodynamicznym pracując z uwzględnieniem metodologii pracy TFP (Transference-Focused Psychotherapy) - metody psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu przynależącej do szkoły teoretycznej amerykańskiej szkoły relacji z obiektem.

Problematyka, w której się specjalizuję: zaburzenia osobowości; zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne i zaburzenia nastroju; zaburzenia psychosomatyczne; problemy seksualne; niekontrolowane wybuchy złości; trudności w utrzymaniu szczęśliwych i satysfakcjonujących związków; poczucie braku satysfakcji z życia.

Aby stale reflektować prowadzone procesy terapeutyczne, przykładam dużą wagę do regularnego superwizowania swojej pracy u certyfikowanych superwizorów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
więcej
Adresy
ul. Danusi 6/6, Gdańsk, pomorskie
Gabinet Psychoterapii - Amadeusz Kwidziński
Najbliższy wolny termin ...
691705506
Usługi
Konsultacja do psychoterapii
50 min · 160 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 160 zł
Opinie o specjaliście
5,0
Gość 18.09.2020 godz. 13:18
5,0
Gość 11.09.2020 godz. 13:13
5,0
Gość 11.09.2020 godz. 07:37
więcej
Galeria
Rejestrujesz się do:
Gabinet Psychoterapii - Amadeusz Kwidziński | Gdańsk, pomorskie | Danusi 6 / 6
Strona WWW placówki medycznej: Gabinet Psychoterapii - Amadeusz Kwidziński Gdańsk, pomorskie, Danusi 6 / 6 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: