home
|
Psychoterapeuta
|
|
Agnieszka Stefania Muszyn
Agnieszka Stefania Muszyn

Agnieszka Stefania Muszyn

Domyślna lokalizacja
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Sesje terapeutyczne prowadzę w oparciu o własne, autorskie połączenie psychoterapii z elementami terapii ustawieniowej. Holistyczne podejście do uzdrawiania towarzyszy mi od początku mojej ścieżki rozwojowej jako terapeuta. W głębokim uznaniu cenię nauki moich Nauczycieli, którym zawdzięczam szeroką perspektywę percepcji umysłu, a zwłaszcza nauki od Rodziców na każdym poziomie i przestrzeni rozwojowej. Buduję swoje doświadczenie w praktycznej ...
Sesje terapeutyczne prowadzę w oparciu o własne, autorskie połączenie psychoterapii z elementami terapii ustawieniowej. Holistyczne podejście do uzdrawiania towarzyszy mi od początku mojej ścieżki rozwojowej jako terapeuta. W głębokim uznaniu cenię nauki moich Nauczycieli, którym zawdzięczam szeroką perspektywę percepcji umysłu, a zwłaszcza nauki od Rodziców na każdym poziomie i przestrzeni rozwojowej. Buduję swoje doświadczenie w praktycznej pracy od 2015 roku. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia i warsztaty. W psychoterapii najbliższe jest mi podejście systemowe oraz psychodynamiczne. Korzystam z wielu nurtów psychologii w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta. W swojej pracy w dużej mierze opieram się na wiedzy z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii.
Czas trwania sesji terapeutycznej wynosi 55 minut.
Sesja terapeutyczna polega głównie na rozmowie oraz, jeśli jest taka potrzeba, to również na pracy w przestrzeni gabinetu przy użyciu rekwizytów. Jako terapeuta jestem towarzyszem w sprawach Pacjenta, uważnie przyglądam się dynamice jaka jest obecna w systemie biorąc pod uwagę całościowy kontekst, w którym się znajduje. Podejmuję tematy które wymagają uzdrowienia. Prowadzę psychoedukację, która poszerza samoświadomość potrzebną do rozumienia, rozwoju, akceptacji i zmiany.

Zapraszam do wspólnej pracy,
Agnieszka Stefania Muszyn
Pokaż więcej Pokaż więcej
Domyślna lokalizacja
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Wykształcenie

Bałtycki Instytut Psychologii Alternatywnej w Gdańsku (Filia Szczecin 2015, Dyplom nr 171/12-15) Uniwersytet Humanistyczny SWPS , Studia podyplomowe Psychosomatyka i somatopsychologia (Poznań 2016)

Języki

Polski

Dodatkowe informacje

Dyplom zawodowy
Bałtycki Instytut Psychologii Alternatywnej w Gdańsku (Filia Szczecin 2015, Dyplom nr 171/12-15)
Specjalizacja
Uniwersytet Humanistyczny SWPS , Studia podyplomowe Psychosomatyka i somatopsychologia (Poznań 2016)
Roczna szkoła trenerska, trener umiejętności interpersonalnych.
Warsztaty ustawień systemowych, terapeuta ustawieniowy.
Warsztaty uzdrawiania biologią, terapeuta specjalizacji psychosomatyka.
Warsztaty arteterapeutyczne, uzdrawianie poprzez twórczość.
Roczna szkoła zaawansowanej pracy z energiami. Bioenergetyka
Szkolenie z zakresu Prawo dla psychologów i psychoterapeutów.

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Sesja partnerska Gabinet Szczecin
400 zł
60 min.
Umów wizytę
Sesja partnerska online
400 zł
60 min.
Umów wizytę
Sesja indywidualna online
300 zł
60 min.
Umów wizytę
Sesja indywidualna Gabinet Szczecin
300 zł
60 min.
Umów wizytę

Opinie

brak opinii

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Agnieszka Stefania Muszyn
Agnieszka Stefania Muszyn to psychoterapeuta. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Sesja partnerska Gabinet Szczecin, Sesja partnerska online, Sesja indywidualna online, Sesja indywidualna Gabinet Szczecin
Gdzie przyjmuje pacjentów Agnieszka Stefania Muszyn?
Agnieszka Stefania Muszyn przyjmuje pacjentów pod adresem:
-
Czy Agnieszka Stefania Muszyn oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Agnieszka Stefania Muszyn oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad Agnieszka Stefania Muszyn?
Języki, w jakich porad udziela Agnieszka Stefania Muszyn to: Polski
Jakie schorzenia leczy Agnieszka Stefania Muszyn?
Agnieszka Stefania Muszyn oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zaburzenia w relacjach międzyludzkich, Zaburzenia psychosomatyczne, Zaburzenia osobowości, Zaburzenia odżywiania, Zaburzenia odporności, Zaburzenia nastroju, Zaburzenia lękowe, Zaburzenia koncentracji, Zaburzenia emocjonalne, Uzależnienia.
Jakie wykształcenie ma Agnieszka Stefania Muszyn?
Agnieszka Stefania Muszyn w notce o swoim wykształceniu pisze: Bałtycki Instytut Psychologii Alternatywnej w Gdańsku (Filia Szczecin 2015, Dyplom nr 171/12-15) Uniwersytet Humanistyczny SWPS , Studia podyplomowe Psychosomatyka i somatopsychologia (Poznań 2016)
Strona WWW placówki medycznej: AGNIESZKA STEFANIA MUSZYN GABINET PSYCHOTERAPII AGS Szczecin, Al. Wojska Polskiego 9   |   Regulamin świadczenia usług