brak zdjęcia

mgr Agata Gwóźdź

psychoterapeuta, psycholog, seksuolog
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
brak zdjęcia

mgr Agata Gwóźdź

psychoterapeuta, psycholog, seksuolog
Domyślna lokalizacja

O mnie

Elastyczne i "szyte na miarę" podejście do każdego klienta jest jedną z cech współczesnej psychoterapii. Dlatego jeśli nie ma wolnych terminów w kalendarzu a zależy Ci na podjęciu ze mną współpracy, lub masz pytania dotyczące ewentualnej współpracy zapraszam do kontaktu. Być może uda się znaleźć odpowiednie rozwiązanie lub dopasować termin inny niż ten który podany jest w kalendarzu.

Coś o mnie:
Ukończyłam jednolite studia magisterskie na...
Elastyczne i "szyte na miarę" podejście do każdego klienta jest jedną z cech współczesnej psychoterapii. Dlatego jeśli nie ma wolnych terminów w kalendarzu a zależy Ci na podjęciu ze mną współpracy, lub masz pytania dotyczące ewentualnej współpracy zapraszam do kontaktu. Być może uda się znaleźć odpowiednie rozwiązanie lub dopasować termin inny niż ten który podany jest w kalendarzu.

Coś o mnie:
Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, studia realizowałam na dwóch specjalnościach: Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Psychologia Biznesu i Coaching. Ukończyłam studia podyplomowe o specjalności seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Brałam udział w Programie Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (Program akredytowany jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt).
W ramach Akademii Psychologa i Psychoterapeuty ukończyłam kursy doskonalące tj. „Najnowsze metody terapii psychologicznej XXI wieku”, „Nowoczesne metody terapii w obliczu problemów społecznych XXI wieku”, „Profesjonalne, innowacyjne metody arteterapeutyczne w holistycznej terapii dzieci i dorosłych”. Brałam udział w licznych warsztatach i szkoleniach dla psychologów i psychoterapeutów m.in: „TSR jako podejście do pracy z innymi”, „wizualizacja, medytacja, relaksacja” oraz "Terapia przez ciało. Diagnoza i strategie terapeutyczne". Biorąc udział w szkoleniach i konferencjach staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.
Odbyłam staże kliniczne m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu, w Przychodni Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach oraz w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.
Współpracuję z Specjalistycznym Zakładem Usług Medycznych "Medics" w Sosnowcu.

Aktualnie doskonalę umiejętności psychoterapeutyczne studiując w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej (akredytacja PPTPB) oraz w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (akredytacja PTP oraz EAGT), jestem również słuchaczką podyplomowych studiów "Psychosomatyka i somatopsychologia" na Uniwersytecie SWPS dzięki czemu mogę wzbogacić swój warsztat terapeutyczny o sprawdzone i efektywne metody pracy w obszarze psychosomatyki i somatopsychologii.

Wszystko po to, aby w kontakcie ze swoimi klientami móc bardziej efektywnie znajdować rozwiązania trudności, z którymi aktualnie się mierzą.
W swojej pracy staram się stosować metody odpowiednie dla klienta, przede wszystkim bazuję na technikach poznawczo-behawioralnych jak również na technikach zaczerpniętych z nurtów humanistyczno-egzystencjalnych (Gestalt).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa wg wytycznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksem Etycznym PTPPB. Dokładam wszelkich starań, aby spotkania odbywały się w atmosferze wzajemnego szacunku, zaufania, serdeczności jak również autentyczności. Podczas spotkań z klientami staram się łączyć wiedzę teoretyczną, kliniczną jak również sięgać do zwykłych doświadczeń życiowych.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Posiadam ubezpieczenie zawodowe OC.

Istotne jest dla mnie poznanie i zrozumienie sytuacji osoby, z którą pracuję. Staram się wspólnie zdefiniować problem i określić cel spotkania/spotkań. Dokładam wszelkich starań aby dzięki spotkaniom moi klienci podnieśli jakość swojego życia poprzez lepsze poznanie siebie, uważne przyjrzenie się swojemu funkcjonowaniu w różnych sytuacjach czy oswojenie się z lękami, które niejednokrotnie stoją na przeszkodzenie w osiągnięciu pełni szczęścia i satysfakcji w życiu.

Wierzę, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu poradzimy sobie z tym, z czym do mnie przychodzisz.
Pokaż więcej Pokaż więcej
Domyślna lokalizacja

Języki

Polski

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
brak usług

Leczone schorzenia

Schorzenie Zespół stresu pourazowego
Schorzenie Zespół lęku uogólnionego
Schorzenie Zaburzenia zachowania
Schorzenie Zaburzenia seksualne
Schorzenie Zaburzenia psychosomatyczne
Schorzenie Zaburzenia psychiczne
Schorzenie Zaburzenia osobowości
Schorzenie Zaburzenia nastroju
Pokaż więcej Schorzenia

Opinie

brak opinii

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak