Znacznie przekroczona norma erytrocytów w moczu

Dziś odebrałem wyniki moczu. Bardzo mnie niepokoi to, że erytrocyty wyszły podwyższone aż do 108 (norma <7) ponadto wykryto w moczu krew oraz liczne pasma śluzu. Mam również podwyższone białko albuminy i inne białko na 19.52 (norma 0.00-15. 00). Przejrzystość moczu lekko mętna. Mam 32 lata, staram się zdrowo odżywiać, ćwiczę, nie mam nadwagi. Proszę o informację co wynika z powyższego, czy to coś poważnego? O czym świadczą takie wyniki?
może to świadczyc o kamicy układu moczowego
Wymagana pilna konsultacja lekarska.
Krwiomocz jest wskazaniem do pilnej konsultacji lekarskiej i dalszej diagnostyki układu moczowego.
Wynik badania jest nieprawidłowy.Moze świadczyć o kamicy, infekcji.Trzeba zwrócić się do lekarza i pogłębić diagnostykę .
Należy zgłosić się do lekarza i pogłębić wywiad .
Należy zgłosić się do lekarza prowadzącego.
Należy zgłosić się do lekarza prowadzącego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7011
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi