Zmiana leczenia nadciśnienia tętniczego przez konsultację online

Czy możliwe jest zmienienie leczenia nadciśnienia poprzez e-wizytę i e-receptę? Obecnie raz dziennie przyjmuję Metoprolol, wcześniej miałem 140-150/80-85 przy pulsie ~90, obecnie 125-135/65-70 przy pulsie ~60-75. Czy to nadal za dużo?
W trakcie teleporady można nauczyć pacjenta właściwego=klinicznego pomiaru RR i "ustawić" leczenie prowadzące do normalizacji RR.
Jak najbardziej w trakcie porady można dokonać kontroli oraz ewentualnej modyfikacji leczenia nadciśnienia tętniczego.
Jest taka możliwość.
istnieje taka szansa
Tak leczenie NT można prowadzić online.
Jak najbardziej jest to możliwe, podane wartości CTK wymagają korekty farmakoterapii.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi