Zespół Sudecka stopy po artroskopii

Po nieudanej artroskopii stawu skokowego, z uszkodzeniem nerwu strzałkowego głębokiego i naczyń krwionośnych, wdał się Zespół Sudecka stopy. Przeszłam wszystkie fazy, teraz jest zanik kostny i niedowład. Moja stopa jest niewładna. Żadne leki na ból neuropatyczny nie pomagają, aktualnie pregabalina i duloksetyna. Morfinę odstawiłam ze względu na skutki uboczne. Brałam mnóstwo leków z poradni leczenia bólu, bezskutecznie. Neuropatia jest tak silna, że pali mnie cała stopa i promieniuje do uda. Nie chodzę, poruszam się na wózku inwalidzkim, mam 31 lat i przez uszkodzony artroskopią staw skokowy nie pionizuje się. Robię wszystko na siedząco i na klęcząco, do tej pory nie znalazłam pomocy. Szukam rozwiązania, które mi pomoże. Myślę o amputacji i protezie, chciałabym chodzić. Czekam na jakieś słowa nadziei.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi