Zespół Sudecka stopy po artroskopii

Po nieudanej artroskopii stawu skokowego, z uszkodzeniem nerwu strzałkowego głębokiego i naczyń krwionośnych, wdał się Zespół Sudecka stopy. Przeszłam wszystkie fazy, teraz jest zanik kostny i niedowład. Moja stopa jest niewładna. Żadne leki na ból neuropatyczny nie pomagają, aktualnie pregabalina i duloksetyna. Morfinę odstawiłam ze względu na skutki uboczne. Brałam mnóstwo leków z poradni leczenia bólu, bezskutecznie. Neuropatia jest tak silna, że pali mnie cała stopa i promieniuje do uda. Nie chodzę, poruszam się na wózku inwalidzkim, mam 31 lat i przez uszkodzony artroskopią staw skokowy nie pionizuje się. Robię wszystko na siedząco i na klęcząco, do tej pory nie znalazłam pomocy. Szukam rozwiązania, które mi pomoże. Myślę o amputacji i protezie, chciałabym chodzić. Czekam na jakieś słowa nadziei.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi