Zdarzają się uciążliwe mdłości które trwają dzień i noc

Witam Od ponad 2 miesięcy zdarzają się bardzo uciążliwe mdłości. Czasami trwają dzień i noc czasami tylko dzien. Od ponad 2 tyg. mam silne bole skroni pulsujące Ból zaczął przechodzić na czoło i górę głowy Pojawiły się problemy że wzrokiem. Zauważyłam też że mam straszne problemy z nauka koncentracją i pamięcią. Czy jest się czym martwić?
Podane przez Panią informacje są niewystarczające do postawienia diagnozy - choćby wstępnej. Niezbędne jest wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych i konsultacja z lekarzem, po zebraniu szczegółowego wywiadu i analizie wyników badań podejmie decyzję co do sposobu leczenia.
W/w objawy wymagają pilnej diagnostyki.
Konieczna pilna wizyta u neurologa i wykonanie MRI głowy z kontrastem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi