Zdarzają się uciążliwe mdłości które trwają dzień i noc

Witam Od ponad 2 miesięcy zdarzają się bardzo uciążliwe mdłości. Czasami trwają dzień i noc czasami tylko dzien. Od ponad 2 tyg. mam silne bole skroni pulsujące Ból zaczął przechodzić na czoło i górę głowy Pojawiły się problemy że wzrokiem. Zauważyłam też że mam straszne problemy z nauka koncentracją i pamięcią. Czy jest się czym martwić?
Podane przez Panią informacje są niewystarczające do postawienia diagnozy - choćby wstępnej. Niezbędne jest wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych i konsultacja z lekarzem, po zebraniu szczegółowego wywiadu i analizie wyników badań podejmie decyzję co do sposobu leczenia.
W/w objawy wymagają pilnej diagnostyki.
Konieczna pilna wizyta u neurologa i wykonanie MRI głowy z kontrastem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6956
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi