Zawroty i ból głowy po kilku minutach noszenia maseczki

Nie jestem w stanie nosić maseczki / przyłbicy / komina / szalika, czy czegokolwiek na twarzy. Po kilku minutach dostaję zawrotów głowy i bólu głowy trwającego przez większość dnia. Całe życie nie jestem w stanie nic nosić na twarzy. Nigdy nie nosiłam czapki. W dzieciństwie przez kilka lat miałam podobne objawy z okularami (koszmar). Czy jakiś lekarz mnie zrozumie?
Przepisy dotyczące zakrywania ust i nosa są bardzo rygorystyczne. Jest niewiele odstępstw od tego obowiązku. W Pani przypadku proszę się zwrócić do lekarza psychiatry z prośbą o stosowne zaświadczenie.
Epidemia to nie jest wymysł. Codziennie ktoś mnie prosi o wypisanie zaświadczenia - przewinie są to młodzi mężczyźni. Nie są świadomi że przez ich zachowanie może ktoś z ich najbliższej rodziny ponieść tego konsekwencję. Ja nie wystawiam takich zaświadczeń.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1675
Pytań zadanych
przez pacjentów
4841
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi