Zaświadczenie o spożywaniu leków

Dzień dobry, Mam na imię Krzysztof i mam 27 lat. Ostatni miesiąc jest dla mnie bardzo ciężki przez stan zdrowia ojca (zakrzepica, wymiana biodra, nowotwór...). Na uspokojnie dostałem od lekarza alpragen 0,25mg. Na dodatek jeszcze brałem bunondol 0,4mg przez 8 dni na kręgosłup. Odstawiłem oba leki, ponieważ źle na mnie działały (skutki uboczne). Ja jestem po za domem, lekarz rodzinny na urlopie, a ja potrzebuje zaświadczenia, że przez 8 dni w sumie brałem oba leki (od 14.09 do 21.09). Potrzebuje na prawdę pilnie takiego zaświadczenia, ponieważ niebawem będę miał robione badania w medycynie pracy na obecność środków psychoaktywnych. Nigdy w życiu nie brałem żadnych narkotyków, a tu przez głupie leki mogę stracić pracę. Proszę o pomoc. Z poważaniem Krzysztof

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
178
Pytań zadanych
przez pacjentów
83
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
19
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi