Zaświadczenie o spożywaniu leków

Dzień dobry, Mam na imię Krzysztof i mam 27 lat. Ostatni miesiąc jest dla mnie bardzo ciężki przez stan zdrowia ojca (zakrzepica, wymiana biodra, nowotwór...). Na uspokojnie dostałem od lekarza alpragen 0,25mg. Na dodatek jeszcze brałem bunondol 0,4mg przez 8 dni na kręgosłup. Odstawiłem oba leki, ponieważ źle na mnie działały (skutki uboczne). Ja jestem po za domem, lekarz rodzinny na urlopie, a ja potrzebuje zaświadczenia, że przez 8 dni w sumie brałem oba leki (od 14.09 do 21.09). Potrzebuje na prawdę pilnie takiego zaświadczenia, ponieważ niebawem będę miał robione badania w medycynie pracy na obecność środków psychoaktywnych. Nigdy w życiu nie brałem żadnych narkotyków, a tu przez głupie leki mogę stracić pracę. Proszę o pomoc. Z poważaniem Krzysztof
Należy zgłosić się do lekarza który zapisałe leki, można też uzyskać dokumentację z odbytych wizy
Celem uzyskania zaświadczenia trzeba zgłosić się do lekarza, który będzie mógł na wizycie wypisać takie zaświadczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi