Zanik miesiączki, jaka może być przyczyna?

Moim aktualnym problemem jest zanik miesiączki. Ostatni stosunek miał u mnie miejsce jakoś na początku czerwca i w tym tez miesiącu wystąpiła u mnie miesiączka. Jednak w lipcu jej nie dostałam. Około tygodnia temu robiłam 3 testy ciążowe. Dwa płytkowe i jeden na krew taki z apteki, wyniki na każdym z nich byly negatywne. Od samego początku moje miesiączki nie są regularne, nie biorę tez żadnych tabletek. (1 miesiączka wystąpiła u mnie jakoś październik/listopad 2017). Aktualnie od mojej ostatniej miesiączki minęło 30 dni. Nie mam żadnych objawów ciąży. I przychodzę tu z pytaniem dlaczego tak może być, czy to może być coś bardziej groźnego? Udam się do ginekologa ale wstępnie chciałabym zapytać tutaj.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi