Zanik miesiączki, jaka może być przyczyna?

Moim aktualnym problemem jest zanik miesiączki. Ostatni stosunek miał u mnie miejsce jakoś na początku czerwca i w tym tez miesiącu wystąpiła u mnie miesiączka. Jednak w lipcu jej nie dostałam. Około tygodnia temu robiłam 3 testy ciążowe. Dwa płytkowe i jeden na krew taki z apteki, wyniki na każdym z nich byly negatywne. Od samego początku moje miesiączki nie są regularne, nie biorę tez żadnych tabletek. (1 miesiączka wystąpiła u mnie jakoś październik/listopad 2017). Aktualnie od mojej ostatniej miesiączki minęło 30 dni. Nie mam żadnych objawów ciąży. I przychodzę tu z pytaniem dlaczego tak może być, czy to może być coś bardziej groźnego? Udam się do ginekologa ale wstępnie chciałabym zapytać tutaj.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3546
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi