Zacięcie na wargach sromowych

Witam jakiś czas temu zacięłam się na wargach sromowych większych. Teraz mam taki problem ze to się źle zrosło i ta skóra po prostu mi wisi przypomnia mały języczek i coraz bardziej zaczyna mi to przeszkadzać. Czy mogę "polepszyć" wygląd tego miejsca?

Medycyna ma do zaoferowania wiele metod leczenie zachowawczego oraz leczenie objawowe - w tym zabiegi rekonstrukcji. Należałoby ocenić zmianę i następnie podjąć decyzje co do dalszego postępowania. W razie dalszych pytań zapraszam na konsultacje - lekarz specjalista medycyny rodzinnej Jakub Woźniak.
Proszę zgłosić się na konsultację do ginekologa, który oceni stan i zaproponuje właściwe postępowanie.
Tak, najprawdopodobniej istniej możliwość korekty. Proszę umówić konsultację w gabinecie ginekologicznym celem dobrania odpowiedniego dla Pani leczenia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi