Zabiegi na rozszerzone pory na twarzy

Chciałam zapytać o dobre zabiegi na rozszerzone pory na twarzy. Mam mieć robiony dermapen z pilingiem chemicznym. Czy to jest dobry zabieg? Jakie są jeszcze dostępne zabiegi na twarz, które poradzą sobie z problemem?

Zalecana konsultacja dermatologiczna.
Peelingi chemiczne zmniejszają pory, na pewno nie wolno ich oczyszczać mechanicznie.Są tez specjalne kosmetyki do cery z rozszerzonymi porami skóry.Polecam.
Zaproponowane postępowanie powinno przynieść rezultaty.
Dobrym rozwiązaniem byłaby też mezoterapia odpowiednim preparatem oraz laser CO2.
Powyższe postępowanie powinno przynieść rezultaty. Dobrym rozwiązaniem byłaby też mezoterapia odpowiednim preparatem
Należy zgłosić się do dermatologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6956
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi