Uporczywe swędzenie i pieczenie pochwy

Dobry wieczór, od paru miesięcy zmagam się z uporczywym swędzeniem oraz pieczeniem pochwy (szczególnie podczas mycia), czasem bólem. Od paru dni boli mnie podbrzusze, często mam infekcje pęcherza. Używam leku bez recepty na grzybice pochwy, ale objawy się nasilają. Co to może być? Dziękuję za odpowiedź.
Dzień dobry,
Przyczyna może leżeć w innym drobnoustroju niż grzyby. Pomocny będzie tu wymaz z pochwy wykonany podczas badania ginekologicznego i ewentualne dobranie odpowiedniego leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi