Uciążliwe bóle żeber i brzucha

2 raz podczas jednego tygodnia obudził mnie mocny ból w żebrach, po obu stronach, początkowo jest to mocny ucisk, który powoduje że boli nawet wzięcie oddechu, a gdy stoję jest mi słabo. Po kilku godzinach do tego zaczynam odczuwać ból w brzuchu, przypominający uczucie głodu, mimo że normalnie jem. Ból jest początkowo nie do zniesienia, trwa to około 5h, później przestaję jak gdyby nigdy nic i przez kilka dni nic mnie nie boli, jedynie na co dzień mam problemy z oddawaniem stolca, bez pomocy jakiś herbat lub tabletek na trawienie, potrafię wypróżniać się co 2 tygodnie. Dodatkowo 2 lata temu stwierdzono u mnie dyskopatie oraz zespół policystycznych jajników, a od 2 miesięcy także insulinooporność. Nie wiem czym są spodowane takie napady bólu w żebrach, ale jest to bardzo uciążliwe, bo nie mogę nic robić podczas nich. Proszę o nakierowanie chociażby do jakiego specjalisty pójść z tym. 

Wskazana wizyta u internisty. Niezbędne jest zebranie szczegółowego wywiadu medycznego z Panią, przeprowadzenie badania fizykalnego, a następnie skierowanie na badania diagnostyczne (laboratoryjne, obrazowe np. rtg klp, usg j.brz. i inne).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3548
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi