Uciążliwe bóle żeber i brzucha

2 raz podczas jednego tygodnia obudził mnie mocny ból w żebrach, po obu stronach, początkowo jest to mocny ucisk, który powoduje że boli nawet wzięcie oddechu, a gdy stoję jest mi słabo. Po kilku godzinach do tego zaczynam odczuwać ból w brzuchu, przypominający uczucie głodu, mimo że normalnie jem. Ból jest początkowo nie do zniesienia, trwa to około 5h, później przestaję jak gdyby nigdy nic i przez kilka dni nic mnie nie boli, jedynie na co dzień mam problemy z oddawaniem stolca, bez pomocy jakiś herbat lub tabletek na trawienie, potrafię wypróżniać się co 2 tygodnie. Dodatkowo 2 lata temu stwierdzono u mnie dyskopatie oraz zespół policystycznych jajników, a od 2 miesięcy także insulinooporność. Nie wiem czym są spodowane takie napady bólu w żebrach, ale jest to bardzo uciążliwe, bo nie mogę nic robić podczas nich. Proszę o nakierowanie chociażby do jakiego specjalisty pójść z tym. 

Wskazana wizyta u internisty. Niezbędne jest zebranie szczegółowego wywiadu medycznego z Panią, przeprowadzenie badania fizykalnego, a następnie skierowanie na badania diagnostyczne (laboratoryjne, obrazowe np. rtg klp, usg j.brz. i inne).
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi