Ubytek w paznokciu

Dzień dobry ja piszę w z takim zapytaniem bo dwa dni temu obcinając skórki cążkami nie mam pojęcia jakim cudem ale zrobiłam malutką dziurkę w płytce paznokcia. W pracy miałam na nim plaster aby nic się do niego nie dostało wróciłam do domu i zobaczyłam że w tej dziurce urosło coś, coś jakby kawałek skórki, boli przy dotknięciu. I moje pytanie brzmi czy muszę iść z tym do lekarza czy nie. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź ponieważ bardzo się martwię co to może być

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1801
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi