Straciłam dwie ciąże, co robić dalej?

Pierwsza ciąża obumarła 5 lat temu, druga ciąża obumarła 7 tygodni temu. Kariotypy prawidłowe mutacje mthfr hetero i pai homo. Zespół antyfosfolipidowy wykluczony. Tarczyca ok. Nie mam endometriozy. Laparoskopia w lutym 2019. Co robić dalej?
pytanie jak wyglądają miesiączki u Pani, musiałbym zobaczyc wyniki badan laboratoryjnych, prolaktyny.
Dzień dobry,
Przyczyn poronień może być wiele, ale równie dobrze może się ona okazać nieuchwytna. Na podstawie tego co zamieściła Pani w pytaniu niestety nie jestem w stanie wskazać przyczyny. Leczenie zaburzeń płodności wymaga szerszego wywiadu i dalszej diagnostyki. Proszę umówić wizytę u ginekologa zajmującego się zaburzeniami płodności.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi