Straciłam dwie ciąże, co robić dalej?

Pierwsza ciąża obumarła 5 lat temu, druga ciąża obumarła 7 tygodni temu. Kariotypy prawidłowe mutacje mthfr hetero i pai homo. Zespół antyfosfolipidowy wykluczony. Tarczyca ok. Nie mam endometriozy. Laparoskopia w lutym 2019. Co robić dalej?
pytanie jak wyglądają miesiączki u Pani, musiałbym zobaczyc wyniki badan laboratoryjnych, prolaktyny.
Dzień dobry,
Przyczyn poronień może być wiele, ale równie dobrze może się ona okazać nieuchwytna. Na podstawie tego co zamieściła Pani w pytaniu niestety nie jestem w stanie wskazać przyczyny. Leczenie zaburzeń płodności wymaga szerszego wywiadu i dalszej diagnostyki. Proszę umówić wizytę u ginekologa zajmującego się zaburzeniami płodności.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi