Spóźniony i bardzo bolesny okres, jaki może być powód?

Mam bardzo dziwny okres. Mam 22 lata i po raz pierwszy spotkałam się z taka sytuacja: Okres przyszedł spóźniony o 4 dni. Jest znacznie mniej obfity niż zazwyczaj. Ma też bardzo ciemny kolor. Z reguły odczuwam ból przy okresie tylko 1 dnia miesiączki, który ustaje po przyjęciu leków przeciwbólowych i już nie wraca ponownie, tym razem jednak odczuwam silny ból w całym podbrzuszu, już 2 dzień, a leki przeciwbólowe tłumią go jedynie na chwilę. Ból jest tak silny, że uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Czym to może być spowodowane? Czy powinnam udać się z tym do lekarza czy to coś normalnego?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi