Spóźniony i bardzo bolesny okres, jaki może być powód?

Mam bardzo dziwny okres. Mam 22 lata i po raz pierwszy spotkałam się z taka sytuacja: Okres przyszedł spóźniony o 4 dni. Jest znacznie mniej obfity niż zazwyczaj. Ma też bardzo ciemny kolor. Z reguły odczuwam ból przy okresie tylko 1 dnia miesiączki, który ustaje po przyjęciu leków przeciwbólowych i już nie wraca ponownie, tym razem jednak odczuwam silny ból w całym podbrzuszu, już 2 dzień, a leki przeciwbólowe tłumią go jedynie na chwilę. Ból jest tak silny, że uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Czym to może być spowodowane? Czy powinnam udać się z tym do lekarza czy to coś normalnego?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi