Specyficzne uczucie w głowie, co to może być?

Od kilku miesięcy odczuwam dziwne, trudne do wytłumaczenia uczucie w głowie a mianowicie: zaczęło się od bólu za prawym okiem (zawsze tam), przed tymi atakami jak ja to nazywałem odczuwałem cały dzień taką aure jakby ucisku dookoła czaszki. Teraz bóle już nie występują ale mam uczucie takiego odrealnienia, czasem zastanawiam się, czy dana sytuacja mi się śni czy dzieje się realnie. Mam też praktycznie codziennie uczucie jakbym za szybko wstał i utrzymuje się to przez większość dnia - takie uczucie niby kręcenia w głowie ale bez zaburzeń równowagi. Są dni, kiedy te uczucie jest na tyle silne, że odczuwam przy tym lekką panikę, co skutkuje zawsze wizytą w toalecie i biegunką. Po wypróżnieniu zazwyczaj odczuwam ulgę. Co ciekawe, chociaż przeszkadza mi to w domu to w pracy już nie, przy zajęciu sie pracą przestaje odczuwać te symptomy, lub są na tyle małe, że o nich zapominam aż nie skończę pracy. Byłem z tym u lekarza rodzinnego, nie wiedział co jest przyczyną, dał mi skierowanie do neurologa i na badania cukru. Jednakże neurolog na NFZ ma strasznie dalekie terminy.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Neurolog w Warszawie Neurolog w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Katowicach Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Krakowie Neurolog we Wrocławiu Neurolog w Poznaniu Neurolog w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi