Specyficzne uczucie w głowie, co to może być?

Od kilku miesięcy odczuwam dziwne, trudne do wytłumaczenia uczucie w głowie a mianowicie: zaczęło się od bólu za prawym okiem (zawsze tam), przed tymi atakami jak ja to nazywałem odczuwałem cały dzień taką aure jakby ucisku dookoła czaszki. Teraz bóle już nie występują ale mam uczucie takiego odrealnienia, czasem zastanawiam się, czy dana sytuacja mi się śni czy dzieje się realnie. Mam też praktycznie codziennie uczucie jakbym za szybko wstał i utrzymuje się to przez większość dnia - takie uczucie niby kręcenia w głowie ale bez zaburzeń równowagi. Są dni, kiedy te uczucie jest na tyle silne, że odczuwam przy tym lekką panikę, co skutkuje zawsze wizytą w toalecie i biegunką. Po wypróżnieniu zazwyczaj odczuwam ulgę. Co ciekawe, chociaż przeszkadza mi to w domu to w pracy już nie, przy zajęciu sie pracą przestaje odczuwać te symptomy, lub są na tyle małe, że o nich zapominam aż nie skończę pracy. Byłem z tym u lekarza rodzinnego, nie wiedział co jest przyczyną, dał mi skierowanie do neurologa i na badania cukru. Jednakże neurolog na NFZ ma strasznie dalekie terminy.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5969
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi