Słony posmak, ból oczu i głowy - skutki lekarstw czy covid?

Dobry wieczór, przez 2 tygodnie odczuwam słono w buzi i bolą mnie oczy, do tego dochodzi od czasu do czasu silny ból głowy nad oczami. Jestem po lutowej operacji usunięcia tarczycy. Obecnie biorę: Letrox 100 1xd oraz Calperos 1000 1xd. Czy to mogą być skutki pośrednie brania lekarstw czy covid? Może wykonać jakieś badania morfologii? W sierpniu byłam u endokrynologa wyniki pod kontrolą. Ciśnienie dobre. Pozdrawiam
Opisane przez Panią objawy nie są charakterystyczne dla infekcji COVID-19 - bardziej wskazują na zapalenie zatok. Proszę wykonać pełną morfologię, OB, CRP i skontaktować się ze specjalistą.
Objawy mogą świadczyć o infekcji układu oddechowego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi