Skąpe krwawienie w trakcie ciąży.

Jestem w piątym tygodniu ciąży i mam plamienia. Lekarz przepisał tabletki, ale krwawienie nie ustąpiło (jest skąpe, małe). Co to oznacza? Czy to jest poronienie?

W pierwszych tygodniach ciąży mogą pojawiać się plamienia i niewielkie krwawienie. Może byc to objaw fizjologiczny, ale także początek poronienie.
nie znaczy
Plamienia we wczesnej ciąży wymagają konsultacji ginekologicznej jednakże nie zawsze związane są z ryzykiem poronienia. Proszę pozostać pod kontrolą lekarza prowadzącego ciążę i zastosować zalecone leczenie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi