Skąd może wynikać opóźnienie w krwawieniu?

Trzeci dzień opóźnia mi się okres. Od dłuższego czasu mam bóle podbrzusza piersi oraz bóle w krzyżu. Uprawiałam seks z zabezpieczeniem oraz według kalendarzyka i partner nigdy nie doszedł wewnątrz mnie. Kończył zazwyczaj na moich pośladkach. Wykonałam test ciążowy wczoraj i był negatywny. Skąd to opóźnienie w krwawieniu?
Przyczyn spóźniajaćego się okresu może być wiele. Prosze wykonac test ciążowy ok 2 tyg po dniu, w którym spodziewa się Pani mentstruacji. Z Pani opisu wynika, że szansa na zajście w ciąże jest minimalna, a nawet żadna...
Dzień dobry,
Jest bardzo dużo przyczyn mogących powodować nieregularność miesiączek. W pierwszej kolejności proszę powtórzyć test ciążowy, sugeruję wykonanie czulszego badania laboratoryjnego (z krwi) celem wykluczenia ciąży, a następnie warto umówić wizytę ginekologiczną i omówić inne przyczyny zaburzeń miesiączkowania bądź dobrać pewniejszą metodę antykoncepcji.
W związku z zaburzeniami miesiączkowania należy zgłosić się do ginegologa. Szansa na ciąże jest minimalna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi