Skąd może wynikać opóźnienie w krwawieniu?

Trzeci dzień opóźnia mi się okres. Od dłuższego czasu mam bóle podbrzusza piersi oraz bóle w krzyżu. Uprawiałam seks z zabezpieczeniem oraz według kalendarzyka i partner nigdy nie doszedł wewnątrz mnie. Kończył zazwyczaj na moich pośladkach. Wykonałam test ciążowy wczoraj i był negatywny. Skąd to opóźnienie w krwawieniu?
Przyczyn spóźniajaćego się okresu może być wiele. Prosze wykonac test ciążowy ok 2 tyg po dniu, w którym spodziewa się Pani mentstruacji. Z Pani opisu wynika, że szansa na zajście w ciąże jest minimalna, a nawet żadna...
Dzień dobry,
Jest bardzo dużo przyczyn mogących powodować nieregularność miesiączek. W pierwszej kolejności proszę powtórzyć test ciążowy, sugeruję wykonanie czulszego badania laboratoryjnego (z krwi) celem wykluczenia ciąży, a następnie warto umówić wizytę ginekologiczną i omówić inne przyczyny zaburzeń miesiączkowania bądź dobrać pewniejszą metodę antykoncepcji.
W związku z zaburzeniami miesiączkowania należy zgłosić się do ginegologa. Szansa na ciąże jest minimalna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7011
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi