Silne bóle żołądka, ból jeszcze się nasila po środkach, które wcześniej pomagały

Miałam kilka lat temu zapalenie i nadżerki na żołądku i dwunastnicy. Teraz od prawie dwóch tygodni mam silne bóle żołądka i podbrzusza. Pije siemię lniane, brałam scopolan i nospe, a także biorę na stałe zulbex i ból mi nie przechodzi, a się nasila. Co robić?
Proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego trzeba zebrać dokładny wywiad i podjąć decyzję dotyczącą dalszego postępowania.
Należy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego w celu osobistego zbadania.
Proszę skontaktować się z gastroenterologiem, który zleci odpowiednią diagnostykę i zaproponuje skuteczne leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi