Różowe plamienie tydzień przed okresem

Witam. U dziewczyny pojawiło się różowe plamienie tydzień przed okresem. Razem z dziewczyną uprawiamy tak zwane "ocieranie się" w zabezpieczeniu. Nigdy nie doszło do penetracji. Podczas dni płodnych dotykałem członkiem, rzecz jasna w zabezpieczeniu, pochwy dziewczyny. Podczas ocierania się prezerwatywa raz mogła się zsunąć, a członek mógł być w preejakulacie. Czy możliwe, że zaszła w ciążę przez coś takiego?
Dzień dobry,
Ryzyko ciąży w takim przypadku jest niewielkie. Warto jednak rozważyć zastosowanie skuteczniejszej metody antykoncepcji po uprzedniej konsultacji z ginekologiem.
Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest minimalne
Ryzyko ciąży jest zerowe, jednak warto odpowiednio się zabezpieczać.
Ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie.
Ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie. O zabezpieczeniach zawsze warto pamiętać. Wątpliwości co do ojcostwa można rozwikłać przez badanie ojcostwa w najbliższej pracowni hemogenetyki zakładu medycyny sądowej.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi