Różowe plamienie tydzień przed okresem

Witam. U dziewczyny pojawiło się różowe plamienie tydzień przed okresem. Razem z dziewczyną uprawiamy tak zwane "ocieranie się" w zabezpieczeniu. Nigdy nie doszło do penetracji. Podczas dni płodnych dotykałem członkiem, rzecz jasna w zabezpieczeniu, pochwy dziewczyny. Podczas ocierania się prezerwatywa raz mogła się zsunąć, a członek mógł być w preejakulacie. Czy możliwe, że zaszła w ciążę przez coś takiego?
Dzień dobry,
Ryzyko ciąży w takim przypadku jest niewielkie. Warto jednak rozważyć zastosowanie skuteczniejszej metody antykoncepcji po uprzedniej konsultacji z ginekologiem.
Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest minimalne
Ryzyko ciąży jest zerowe, jednak warto odpowiednio się zabezpieczać.
Ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1874
Pytań zadanych
przez pacjentów
5169
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi