2022-08-29

Pytanie odnośnie ciąży partnerki

Witam serdecznie pytaniem odnośnie ciąży mojej partnerki. Okres jej się skończył 6 lipca, pierwszy raz żeśmy się kochali 16 lipca i jest w ciąży. USG pokazuje termin na 18.04.22. Wychodzi ze w 7 tyg by była, czy to możliwe że to ja zapłodnilem ją skoro dni płodne miała od 17 lipca do 23 lipca? Proszę o odpowiedź! Dziękuję

Po pierwsze wiek ciążowy liczony jest od pierwszego dni ostatniej miesiączki. Obliczona wartość może różnić się od stanu faktycznego w szczególności w przypadku gdy cykl trwa dłużej czy krócej niż 28 dni. Badanie ultrasonograficzne na tym etapie daje odpowiedź obarczoną pewnym błędem wynikającym z ograniczonej dokładności tej metody.
Jeśli ma Pan na celu ustalenie ojcostwa to w oparciu o te wyliczenie na ma możliwości jego wykluczenia.
Zapraszam na konsultacje online - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie