Problemy ze śluzem szyjkowym

Od roku staram się bezskutecznie o ciążę. Wydaje mi się, że mam problem ze śluzem szyjkowym, ponieważ płodny pojawia się na około 2 dni, a potem nagle robi się biały, lepki i ma dość intensywny, kwaśny zapach. Jest taki przez 4 dni, a potem pozostaje biały, ale robi się płynny i bezwonny. Myślałam, że dni płodne trwają dłużej. Co może być przyczyną takiego niedobrego śluzu po tym płodnym?
potrzebuje więcej informacji odnośnie cyklu
zaburzenia pracy jajników
Proszę skontaktować się z lekarzem ginekologiem, który zleci odpowiedni pakiet badań.
trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie za mało informacji, najlepiej będzie skontaktować sie z lekarzem ginekologiem który poprowadzi diagnostykę ewentualnej niepłodności wielokierunkowo
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi