Problemy ze śluzem szyjkowym

Od roku staram się bezskutecznie o ciążę. Wydaje mi się, że mam problem ze śluzem szyjkowym, ponieważ płodny pojawia się na około 2 dni, a potem nagle robi się biały, lepki i ma dość intensywny, kwaśny zapach. Jest taki przez 4 dni, a potem pozostaje biały, ale robi się płynny i bezwonny. Myślałam, że dni płodne trwają dłużej. Co może być przyczyną takiego niedobrego śluzu po tym płodnym?
potrzebuje więcej informacji odnośnie cyklu
zaburzenia pracy jajników
Proszę skontaktować się z lekarzem ginekologiem, który zleci odpowiedni pakiet badań.
trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie za mało informacji, najlepiej będzie skontaktować sie z lekarzem ginekologiem który poprowadzi diagnostykę ewentualnej niepłodności wielokierunkowo

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi