Problemy z chodzeniem, kucaniem, podnoszeniem oraz nocny płacz u szesnastomiesięcznego dziecka

Szesnastomiesięczne dziecko od czterech dni w ciągu dnia, ma problem z chodzeniem, jakby miał coś między nogami, z trudem kuca i się podnosi, widocznie sprawia mu to problem, jak chce zmienić kierunek chodu, obraca całe ciało bez skrętu tułowia, również od czterech dni budzi się w nocy z przeraźliwym płaczem i kurczy nogi jak niemowlę przy kolce, kopie - trwa to 10 min i znów zasypia, po godzinie budzi się i znów płacz, tak przez całą noc. Jak mogę mu pomóc?
Piszecie Państwo, że dziecko ma problemy z chodzeniem, proszę się zwrócić do swojego lekarza rodzinnego/pediatry, oni będą mieli możliwość porównania stanu stanu obecnego dziecka z poprzednim.
Dobry wieczór,
Proszę się zgłosić do pediatry. Przyczyn może być wiele, pomocne może być bezpośrednie badanie lekarskie.
zlaecam wizyte u pediatry
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi