Problemy z chodzeniem, kucaniem, podnoszeniem oraz nocny płacz u szesnastomiesięcznego dziecka

Szesnastomiesięczne dziecko od czterech dni w ciągu dnia, ma problem z chodzeniem, jakby miał coś między nogami, z trudem kuca i się podnosi, widocznie sprawia mu to problem, jak chce zmienić kierunek chodu, obraca całe ciało bez skrętu tułowia, również od czterech dni budzi się w nocy z przeraźliwym płaczem i kurczy nogi jak niemowlę przy kolce, kopie - trwa to 10 min i znów zasypia, po godzinie budzi się i znów płacz, tak przez całą noc. Jak mogę mu pomóc?
Piszecie Państwo, że dziecko ma problemy z chodzeniem, proszę się zwrócić do swojego lekarza rodzinnego/pediatry, oni będą mieli możliwość porównania stanu stanu obecnego dziecka z poprzednim.
Dobry wieczór,
Proszę się zgłosić do pediatry. Przyczyn może być wiele, pomocne może być bezpośrednie badanie lekarskie.
zlaecam wizyte u pediatry

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi