Problem z zaparciami u półtorarocznego chłopca

Dzień dobry. Mam problem z moim 1,5 synkiem już nie wiem kogo się poradzić nasz pediatra cały czas mówi żeby tylko brać probiotyk. Otóż mój synek przez tydzień nie robi kupki potem dostaje Lactulose i przez 2 dni pojawia się ciężko zrobiona kupka i tak jest od 3 miesięcy. Ma straszne zaparcia. Przez dzień zjada 1 jogurt, mała kanapkę i pije tylko sok pomarańczowy. Rzadko się zdarza, że zjada cały obiad albo w ogóle nie je. Odrzucił pierś i mleko modyfikowane. Mleka zwykłego także nie chce pić. Plącze razem z nim, bo nie wiem jak mu pomoc. Czopki glicerynowe nie pomagają . Stosuje dietę bogata w błonnik, tylko to na nic bo synek nie je prawie nic. Pomocy!
Niech Pani spróbuje się udać do osteopaty lub fizjoterapeuty dziecięcego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi