Problem z zaparciami u półtorarocznego chłopca

Dzień dobry. Mam problem z moim 1,5 synkiem już nie wiem kogo się poradzić nasz pediatra cały czas mówi żeby tylko brać probiotyk. Otóż mój synek przez tydzień nie robi kupki potem dostaje Lactulose i przez 2 dni pojawia się ciężko zrobiona kupka i tak jest od 3 miesięcy. Ma straszne zaparcia. Przez dzień zjada 1 jogurt, mała kanapkę i pije tylko sok pomarańczowy. Rzadko się zdarza, że zjada cały obiad albo w ogóle nie je. Odrzucił pierś i mleko modyfikowane. Mleka zwykłego także nie chce pić. Plącze razem z nim, bo nie wiem jak mu pomoc. Czopki glicerynowe nie pomagają . Stosuje dietę bogata w błonnik, tylko to na nic bo synek nie je prawie nic. Pomocy!
Niech Pani spróbuje się udać do osteopaty lub fizjoterapeuty dziecięcego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi