Problem z widzeniem przestrzennym - do jakiego specjalisty się udać?

Niedawno zostałem wysłany na nowe badanie do medycyny pracy i podczas badania wzroku otrzymałem test widzenia przestrzennego polegający na tym, że były 4 kropki i miałem powiedzieć która z nich wystaje. Musiałem bardzo skupić wzrok i poruszać trochę głową, żeby zobaczyć, która z nich wystaje. Dodam, że używając niebiesko-czerwonych okularów nie bardzo widzę w 3D, lecz będąc w kinie i używając tych jednokolorowych niebieskich nie mam takich problemów. Gdzie się udać, żeby stwierdzić co się dzieje - do okulisty czy optometrysty?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Okulista w Krakowie Okulista w Dąbrowie Górniczej Okulista w Katowicach Okulista w Bielsku-Białej Okulista w Poznaniu Okulista w Warszawie Okulista w Łodzi Okulista w Lublinie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z