Problem z wahaniem temperatury ciała

Od marca skacze mi temperatura od 35,2 do 37,8 nawet kilkanaście razy dziennie, bez związku z porą doby. Nie mam żadnych bóli, kataru, kaszlu, RTG w normie, cukier nieznacznie podwyższony, cholesterol unormowany, nadciśnienie (kiedyś ponad 240/170) obecnie zneutralizowane, EKG w normie (kiedyś było kiepskie). Lekki przerost prostaty (PSA w normie), próby wątrobowe, morfologia w normie. Testosteron "0". Jaki lekarz może mnie zdiagnozować, bo rodzinny jest bezradny (będę jeszcze robił USG brzucha)?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi