Problem z pękaniem i łuszczeniem się skóry na sromie

Dzień dobry, mam 19 lat, jestem dziewicą. Mam problem z pękaniem i łuszczeniem się skóry na sromie. Byłam trzy razy u ginekologa, żaden nie pomógł. Nie mam też grzybicy pochwy. Jak mam to wyleczyć?
są potrzebne leki na recepte. We wszystkim pomoge, prosze o kontakt poprzez konsultacje
Dzień dobry,
Leczenie niektórych zmian może wymagać szerszej i dokładniejszej diagnostyki, a czasami konsultacji z innymi specjalistami. Niektóre zmiany infekcyjne, w tym infekcje grzybicze bywają bardzo trudne w diagnostyce. Sugeruję kolejną wizytę ginekologiczną i ewentualną konsultację dermatologiczną.
Lekarz rodziny mógłby przeanalizować dotychczasowe leczenie, przebyte choroby, stosowaną toaletę i zaproponować odpowiednie postępowanie
To proszę udać się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi