Problem z pękaniem i łuszczeniem się skóry na sromie

Dzień dobry, mam 19 lat, jestem dziewicą. Mam problem z pękaniem i łuszczeniem się skóry na sromie. Byłam trzy razy u ginekologa, żaden nie pomógł. Nie mam też grzybicy pochwy. Jak mam to wyleczyć?
są potrzebne leki na recepte. We wszystkim pomoge, prosze o kontakt poprzez konsultacje
Dzień dobry,
Leczenie niektórych zmian może wymagać szerszej i dokładniejszej diagnostyki, a czasami konsultacji z innymi specjalistami. Niektóre zmiany infekcyjne, w tym infekcje grzybicze bywają bardzo trudne w diagnostyce. Sugeruję kolejną wizytę ginekologiczną i ewentualną konsultację dermatologiczną.
Lekarz rodziny mógłby przeanalizować dotychczasowe leczenie, przebyte choroby, stosowaną toaletę i zaproponować odpowiednie postępowanie
To proszę udać się do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi