Problem z dłońmi podatnymi na oziębienie

Moje dłonie są bardzo podatne na oziębienie. Kiedy zmarzną pojawia się ból opuszków palcy i ustepuje po dlugotrwałym nawet 30-minutowym ogrzewaniu i masowaniu. Ostatnio pojawilo się drętwienie palca wskazującego lewej dloni, przy czym do połowy sinieje, a raczej żółknie. Jakiego specjalistę wybrać do konsultacji? Dodam, że mam 67 lat i nie posiadam chorob przewleklych.

W tym przypadku dobrze skonsultować się z dermatologiem odnośnie dalszego postępowania.
Zalecana konsultacja neurologiczna.
zalecam wizyte u dermatologa
Zalecana konsultacja neurologiczną i ewentualnie dermatologiczną
Proszę zgłosić się do dermatologa.
Proszę zglosić się do poradni neurologicznej.
Dobrze skonsultować z lekarzem w Poradni Naczyniowej, jest pewna jednostka chorobowa, w której naczynia reagują na zmianę temperatury.
Warto skonsultować się w Poradni Dermatologicznej lub Reumatologicznej w celu wykonania kapilaroskopii.
Należy zgłosić się do dermatologa

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi