Problem z chroniczną tachykardią

Mam problem z chroniczną tachykardią (ponad 100 uderzeń na minutę, czasem nawet ponad 200). Miałam badanie EPS dwa razy, niestety nie skierowano mnie na ablację. Kardiolog powiedział, ze nie jest to sprawa kardiologiczna, ale nie wie co. Ciśnienie mam w normie. Byłam u endokrynologa, też bez skutku. Cały czas odczuwam zmęczenie, znużenie, każdy, nawet niewielki wysiłek fizyczny mnie męczy. Trwa to już około 10 lat. Nie wiem do jakiego mam iść jeszcze lekarza ani jakie badania zrobić. Chyba już tylko jakiś szaman pozostaje. Mam 33 lata. Oprócz tego mam endometriozę, migrenę i zaburzenia nastroju – przez długi czas brałam antydepresanty (na nastrój pomagały i nic poza tym). Miałam wykonane badanie: morfologia, glukoza, elektrolity, witamina D3, 5-HIAA i katecholaminy w DZM, kortykosteroidy, kortyzol, TSH, FT4, kreatynina, wapń, mocznik - wszystko w normie. Echo serca, rezonans magnetyczny głowy w porządku. Mam niski poziom witaminy B12, ale w granicach normy. Proszę o jakąś pomoc.
Sugeruję zwrócić się o poradę do psychologa.
zalecam konsultacje z psychologiem
Należy zgłosić się do psychologa.
Zalecana konsultacja psychologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi