Praca stojąca i bóle nóg oraz piersi - jak wpływa na ciążę?

Jestem w drugiej ciąży. Pracuję po 8 godzin dziennie, jest to praca stojąca na produkcji w temperaturze poniżej 5 stopni celsjusza. Mam drętwienia stóp i dotkliwy ból nóg (taki jak na zmianę pogody), szczególnie w nocy. Ponadto odczuwam ogromny ból piersi - są one twarde, ból jest podobny do zapalenia podczas karmienia. Czy to co opisałam zagraża dziecku?

Proszę omówić to z lekarzem prowadzącym ciążę celem określenia indywidualnych zagrożeń wynikających ze szczegółowego wywiady medycznego. Proszę w szczególności wspomnieć o opisywanym przez Panią bólu nóg i piersi, gdyż może to wymagać dalszej diagnostyki i ewentualnego leczenia.
Proszę omówić swoje objawy z lekarzem prowadzącym ciążę.
Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego ciążę w celu oceny Pani stanu zdrowia oraz przebiegu ciąży.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Katowicach Ciąża w Warszawie Ciąża w Gliwicach Ciąża w Gdańsku Ciąża w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4568
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12306
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z