Powód tępego bólu pod żebrami promieniującego pod mostek.

Codziennie mam tępy ból z prawej strony pod żebrami. Miałem robione badania i na USG wyszło, że mam otłuszczoną wątrobę, ale z pozostałych badań wszystko jest w normie. W gastroskopii tydzień temu wyszło, że mam refluks. Ponadto średnio raz dziennie mam pojawiający się bardzo silny ból na wysokości trzustki, wątroby promieniujący z lewej do prawej strony. Jaki może być powód bólu promieniującego aż pod mostek?

Warto byłoby sprawdzić czynność watroby i trzustki w badaniach laboratoryjnych, a lekarz, który zbierze z Panem szczegółowy wywiad medyczny i zapozna się z wynikami dotychczas wykonanych badań, zadecyduje o ew. poszerzeniu diagnostyki (np. o ocenę jelit w bad.dodatkowych)
Wskazana konsultacja lekarska.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi