Powód tępego bólu pod żebrami promieniującego pod mostek.

Codziennie mam tępy ból z prawej strony pod żebrami. Miałem robione badania i na USG wyszło, że mam otłuszczoną wątrobę, ale z pozostałych badań wszystko jest w normie. W gastroskopii tydzień temu wyszło, że mam refluks. Ponadto średnio raz dziennie mam pojawiający się bardzo silny ból na wysokości trzustki, wątroby promieniujący z lewej do prawej strony. Jaki może być powód bólu promieniującego aż pod mostek?

Warto byłoby sprawdzić czynność watroby i trzustki w badaniach laboratoryjnych, a lekarz, który zbierze z Panem szczegółowy wywiad medyczny i zapozna się z wynikami dotychczas wykonanych badań, zadecyduje o ew. poszerzeniu diagnostyki (np. o ocenę jelit w bad.dodatkowych)
Wskazana konsultacja lekarska.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1801
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi