Powinnam zgłosić się do urologa czy nefrologa?

Choruję na nawracające zakażenia dróg moczowych od wielu lat. Zostałam zakażona E. coli w szpitalu podczas zabiegu TVT. Kolejny zabieg uroginekologiczny w 2018r spowodował zakażenie Klebsiella pneumonie. Obecnie wykształcił się u mnie mechanizm oporności ESBL E.coli./drobnoustrój alarmowy/. Klebsiella pneumonie wykrywana jest rzadziej w posiewach moczu. Dostałam skierowanie do szpitala, niestety nie zostałam przyjęta. Przepisano mi antybiotyk fosfomycynę, który przyniósł częściową ulgę, zniknęła gorączka i ból podbrzusza. W USG torbiel olbrzymia nerki lewej i torbiel odmiedniczkowa nerki lewej. Czy powinnam zgłosic sie do urologa, czy nefrologa?

Do nefrologa

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi