Powinnam zgłosić się do urologa czy nefrologa?

Choruję na nawracające zakażenia dróg moczowych od wielu lat. Zostałam zakażona E. coli w szpitalu podczas zabiegu TVT. Kolejny zabieg uroginekologiczny w 2018r spowodował zakażenie Klebsiella pneumonie. Obecnie wykształcił się u mnie mechanizm oporności ESBL E.coli./drobnoustrój alarmowy/. Klebsiella pneumonie wykrywana jest rzadziej w posiewach moczu. Dostałam skierowanie do szpitala, niestety nie zostałam przyjęta. Przepisano mi antybiotyk fosfomycynę, który przyniósł częściową ulgę, zniknęła gorączka i ból podbrzusza. W USG torbiel olbrzymia nerki lewej i torbiel odmiedniczkowa nerki lewej. Czy powinnam zgłosic sie do urologa, czy nefrologa?

Do nefrologa
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi