Poluzowany bandaż po złamaniu ręki. Czy mogę z nim czekać dwa tygodnie?

Dwa tygodnie temu złamałem rękę (złamanie podgłowowe kości promieniowej prawej, złamanie końca dalszego kości ramiennej prawej). Bez przemieszczeń. Na SOR założono mi szynę gipsową. Niestety, z pewnych względów do ortopedy na NFZ udało mi się zapisać dopiero na za dwa tygodnie, czyli cztery tygodnie od wypadku. Bandaż na ręce trochę się już poluzował. Czy mogę spokojnie czekać na wizytę za dwa tygodnie czy może jednak powinienem udać się na wizytę prywatną?
Nie tylko ze względu na poluzowany bandaż, kontrola jest również po to by sprawdzić jak ręka zastała złożona i jak przebiega proces leczenie.
Proszę zgłosić się do ambulatorium chirurgicznego przy SOR celem zmiany opatrunku usztywniającego i kontroli zrostu kości.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi