Poluzowany bandaż po złamaniu ręki. Czy mogę z nim czekać dwa tygodnie?

Dwa tygodnie temu złamałem rękę (złamanie podgłowowe kości promieniowej prawej, złamanie końca dalszego kości ramiennej prawej). Bez przemieszczeń. Na SOR założono mi szynę gipsową. Niestety, z pewnych względów do ortopedy na NFZ udało mi się zapisać dopiero na za dwa tygodnie, czyli cztery tygodnie od wypadku. Bandaż na ręce trochę się już poluzował. Czy mogę spokojnie czekać na wizytę za dwa tygodnie czy może jednak powinienem udać się na wizytę prywatną?
Nie tylko ze względu na poluzowany bandaż, kontrola jest również po to by sprawdzić jak ręka zastała złożona i jak przebiega proces leczenie.
Proszę zgłosić się do ambulatorium chirurgicznego przy SOR celem zmiany opatrunku usztywniającego i kontroli zrostu kości.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi