Plamienie po przyjęciu antykoncepcji hormonalnej

Od kilku miesięcy stosuje lek antykoncepcyjny cyproteron + etynyloestradiol. Po konsultacji z ginekologiem postanowiłam nie robić 7 dniowej przerwy po wybraniu opakowania, aby nie pojawiło się krwawienie. Zaczęłam przyjmować kolejne opakowanie po wybraniu poprzedniego, jednakże zaraz po rozpoczęciu nowego opakowania pojawiło się niewielkie plamienie, które pojawia się dzień w dzień. Czy to normalny objaw?

Zalecana ponowna konsultacja ginekologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi