Plamienia między miesiączkami

Dzień dobry od kilku lat mam nawracający problem (plamienia między miesiączkowe najczęściej po stosunku) bywało że plamienia utrzymywały się do dwóch trzech miesięcy non stop jedynie po łyżeczkowaniach(3) miałam spokój na około rok i tak w kółko . Bardzo źle reaguje na hormony, testowano na mnie już kilka różnych łącznie z wkładką którą niestety także musiałam usunąć, dużo wydanych pieniędzy nerwów i nadal to samo. Mam 40 lat i jestem załamana tą sytuacją, utrudnia mi to w znacznym stopniu normalne funkcjonowanie. Szczegółowe badania hormonalne itp wszystko jest w normie co jakiś czas pojawia się torbiel na jajniku który sam zanika. 

Odpowiedz na to pytanie na podstawie samego opisu niestety jest niemożliwa. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to umówienie kolejnej wizyty, ewentualne rozszerzenie diagnostyki o badania obrazowe i laboratoryjne, a następnie dobranie najodpowiedniejszego dla Pani leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi