Plamienia między miesiączkami

Dzień dobry od kilku lat mam nawracający problem (plamienia między miesiączkowe najczęściej po stosunku) bywało że plamienia utrzymywały się do dwóch trzech miesięcy non stop jedynie po łyżeczkowaniach(3) miałam spokój na około rok i tak w kółko . Bardzo źle reaguje na hormony, testowano na mnie już kilka różnych łącznie z wkładką którą niestety także musiałam usunąć, dużo wydanych pieniędzy nerwów i nadal to samo. Mam 40 lat i jestem załamana tą sytuacją, utrudnia mi to w znacznym stopniu normalne funkcjonowanie. Szczegółowe badania hormonalne itp wszystko jest w normie co jakiś czas pojawia się torbiel na jajniku który sam zanika. 

Odpowiedz na to pytanie na podstawie samego opisu niestety jest niemożliwa. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to umówienie kolejnej wizyty, ewentualne rozszerzenie diagnostyki o badania obrazowe i laboratoryjne, a następnie dobranie najodpowiedniejszego dla Pani leczenia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi