Plamienia i wahania nastrojów po poronieniu

Pod koniec kwietnia poroniłam, dostałam po 4 tygodniach miesiączkę, później następna miesiączka przypadała mi na 21 czerwca, ale tydzień prędzej dostałam lekkie plamienia, które trwały 2 tygodnie. Później 2 tygodnie spokój, a teraz 3 tydzień mam plamienia, ostatnie 3 tygodnie były obfite. Teraz tylko rano poleci mi krew i wieczorem, a cały dzień nie mam krwawień, to już tak trzy tygodnie. Nie mam żadnych bóli w podbrzuszu, tylko mam mocne wahania nastrojów. Co może być przyczyną?

przyczyną moga być zaburzenia hormonalne, prosze wykonac badania hormonalne
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi