Pieczenie w jamie brzusznej i ściskanie w mostku - co może powodować te dolegliwości?

Od 3 tygodni zmagam się z pieczeniem w jamie brzusznej oraz ściskaniem w mostku, klatce piersiowej, na środku. Do tego dochodzą wymioty raz na tydzień, poszedłem na USG, lecz nic nie wykryło, wszystkie organy w normie, jedynie na wątrobie jest hiperechogeniczna zmiana ogniskowa o wymiarach 13x11x14 mm. Pani która wykonywała badania powiedziała żeby się tym nie przejmować i przyjść za 3 miesiące na kontrolę, więc pytanie jeśli to nie powoduje u mnie tych wszystkich dolegliwości to co to może być? Dodam że alkoholu nie piję.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi