Pęcherze na wewnętrznej stronie policzków

Od paru tygodni w ustach na wewnętrznej stronie policzków tworzą mi się pęcherzyki z przezroczystym płynem. Po czym pękają i tworzą się w innym miejscu. Jest to jest niebolesne. Czy konieczna wizyta u lekarza specjalisty?
Po samym opisie nie mozna udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zmiany w jamie ustnej należy obejrzeć przez lekarza celem postawienia rozpoznania.
Proszę się zgłosić na wizytę stacjonarna.
Proszę udać się na wizytę stacjonarną do lekarza.
Nieprzyjemna przypadłość. Jakieś zmartwienie? Brak witamin? Są na to sposoby, z pewnością.
zalecam kontrole u lekarza rodzinnego

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi