Osłabienie kończyn z prawej strony ciała.

Od 2 miesięcy mam osłabioną nogę do tego stopnia, że jest mi ciężko na niej stanąć. Rezonans wyszedł idealny. Po ostatniej wizycie lekarz kazał mi obciążać tę nogę, próbować na niej stawać i chodzić. Robię to od 2 dni i już po pierwszym dniu czułam straszny ból w ramieniu i barku. Teraz czuję, że również rękę mam słabszą. Wszystko dzieje się po prawej stronie ciała. Wszystko stało się w trakcie małego incydentu w pracy, wyciągając się na taśmę. Po tym poczułam prądy od ramienia przez bark, plecy, nogę aż do samej stopy - od tamtego momentu mam trudności, aby na tej nodze stanąć. Chodzę do ortopedy, ale czy mogę gdzieś jeszcze udać się z moim problemem, abym mogła normalnie funkcjonować?

Proszę skontaktować się z lekarzem neurologiem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3557
Pytań zadanych
przez pacjentów
8513
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi