Osłabienie kończyn z prawej strony ciała.

Od 2 miesięcy mam osłabioną nogę do tego stopnia, że jest mi ciężko na niej stanąć. Rezonans wyszedł idealny. Po ostatniej wizycie lekarz kazał mi obciążać tę nogę, próbować na niej stawać i chodzić. Robię to od 2 dni i już po pierwszym dniu czułam straszny ból w ramieniu i barku. Teraz czuję, że również rękę mam słabszą. Wszystko dzieje się po prawej stronie ciała. Wszystko stało się w trakcie małego incydentu w pracy, wyciągając się na taśmę. Po tym poczułam prądy od ramienia przez bark, plecy, nogę aż do samej stopy - od tamtego momentu mam trudności, aby na tej nodze stanąć. Chodzę do ortopedy, ale czy mogę gdzieś jeszcze udać się z moim problemem, abym mogła normalnie funkcjonować?

Proszę skontaktować się z lekarzem neurologiem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi