Osłabienie, ból w okolicy łopatki i ból podbrzusza

Czuję się ostatnio nienajlepiej Jestem osłabiona, odczuwam że wszystko mnie boli. Największy problem mam z bólem w okolicy łopatki. Czuć tam zgrubienie, jakby mięsień powiększony i promieniuje do ręki, powodujące czasem drętwienie ręki. A w ostatnim czasie również odczuwam ból podbrzusza: jajnik, pachwina. Prosze powiedzieć jakie wykonać badania? Zrobiłam badanie USG jamy brzusznej, lekarz powiedział że mam kamicę nerkową, ale te dolegliwości chyba nie od tego. Czy pH moczu 5 to źle?

Proszę zgłosić się na wizytę stacjonarną, konieczne przeprowadzenie badania fizykalnego, lekarz po zbadaniu Pani zleci niezbędne badania; wskazana również konsultacja ginekologiczna z usg przezpochwowym.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3833
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9307
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi