Opuchlizna ręki, następnie twarzy. Czy to może być coś poważnego?

Wczoraj miałam opuchniętą rękę. Dzisiaj opuchlizna zeszła ale mam opuchliznę na twarzy, pod oczami najbardziej. Nie brałam żadnych nowych leków ani nie jadłam niczego nowego. Co to może być? Proszę o informację czy to coś poważnego.
Dzień dobry, za mało informacji proszę skontaktować się z lekarzem.
Z opisanych przez Panią objawów nie można nawet w przybliżeniu ocenić ich przyczyny. Proszę skontaktować się z lekarzem, który po przeprowadzonym szczegółowym wywiadzie zleci odpowidnie leki lub skieruje do dalszej diagnostyki.
Za mało informacji, należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi