Opuchlizna ręki, następnie twarzy. Czy to może być coś poważnego?

Wczoraj miałam opuchniętą rękę. Dzisiaj opuchlizna zeszła ale mam opuchliznę na twarzy, pod oczami najbardziej. Nie brałam żadnych nowych leków ani nie jadłam niczego nowego. Co to może być? Proszę o informację czy to coś poważnego.
Dzień dobry, za mało informacji proszę skontaktować się z lekarzem.
Z opisanych przez Panią objawów nie można nawet w przybliżeniu ocenić ich przyczyny. Proszę skontaktować się z lekarzem, który po przeprowadzonym szczegółowym wywiadzie zleci odpowidnie leki lub skieruje do dalszej diagnostyki.
Za mało informacji, należy zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi