Odczuwalne uwypuklenie i ból na końcu kości guzicznej.

Mam 20 lat, jestem kobietą. Od dłuższego czasu wyczuwam jakby guza na samym końcu kości guzicznej, który boli pod wpływem nacisku (np. również podczas robienia brzuszków). Ból nie promieniuje, stan się nie pogarsza, ale od roku czy dwóch też nic się nie zmienia. Nie raz spadłam z konia, ale nigdy nie czułam bólu w tym miejscu.

Proszę zgłosić się do lekarza celem wykonania wstępnego badania. W zależności od objawów wskazane będzie poszerzenie diagnostyki o dalsze badania w tym obrazowe.
Wskazana wizyta u lekarza - konieczne jest badanie fizykalne i ustalenie dalszego postępowania w zakresie diagnostyki.
Proszę zwrócić się do lekarza ortopedy , on prawdopodobnie zleci Pani Rtg tego odcinka kręgosłupa i postanowi co dalej.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi