Odczucie zalegania pokarmu w przełyku

Moje pytanie dotyczy przełyku, od dłuższego czasu odczuwam zaleganie pokarmu w przełyku, nie mam trudności z przełykaniem pokarmów, problem zaczyna się chwilę po jedzeniu, wtedy to czuję jakby część pokarmu przykleiła się do przełyku i nie chciała zejść do żołądka. Mam ciągły objaw jakby coś stało na żołądku. Poza tym ciągle odbijanie, bulgotanie w żołądku jak również w przełyku. Badania które zrobiłam dobre. Co mi jest?
Konieczne zebranie pełnego wywiadu medycznego w celu zlecenia odpowiedniego leczenia. Proszę się zgłosić na teleporadę do lekarza rodzinnego.
Przyczyn ww. dolegliwości może być co najmniej kilka. Konieczna jest wizyta u lekarza, który zaleci dalsze postępowanie. Niemniej na którymś z etapów diagnostyki warto rozważyć gastroskopię.
Stwierdzenie "Badania które zrobiłam dobre" - nie mówi nic. Proszę zgłosić się na stacjonarną wizytę do gastroeneterologa celem przeprowadzenia dokładnej diagnostyki i wdrożenia leczenia.
zalecam gastroskopię i badania z krwi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi