Odczucie zalegania pokarmu w przełyku

Moje pytanie dotyczy przełyku, od dłuższego czasu odczuwam zaleganie pokarmu w przełyku, nie mam trudności z przełykaniem pokarmów, problem zaczyna się chwilę po jedzeniu, wtedy to czuję jakby część pokarmu przykleiła się do przełyku i nie chciała zejść do żołądka. Mam ciągły objaw jakby coś stało na żołądku. Poza tym ciągle odbijanie, bulgotanie w żołądku jak również w przełyku. Badania które zrobiłam dobre. Co mi jest?
Konieczne zebranie pełnego wywiadu medycznego w celu zlecenia odpowiedniego leczenia. Proszę się zgłosić na teleporadę do lekarza rodzinnego.
Przyczyn ww. dolegliwości może być co najmniej kilka. Konieczna jest wizyta u lekarza, który zaleci dalsze postępowanie. Niemniej na którymś z etapów diagnostyki warto rozważyć gastroskopię.
Stwierdzenie "Badania które zrobiłam dobre" - nie mówi nic. Proszę zgłosić się na stacjonarną wizytę do gastroeneterologa celem przeprowadzenia dokładnej diagnostyki i wdrożenia leczenia.
zalecam gastroskopię i badania z krwi
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi