Od jakiegoś czasu mam przeziębiony pęcherz (ok mie

Od jakiegoś czasu mam przeziębiony pęcherz (od około miesiąca), nie było aż tak źle. Brałam przez jakiś czas lek z furagina i witaminą C, potem tabletki z żurawiną. Zakwaszałam pęcherz, robiłam to co należy. Od paru dni pęcherz jakby, nie wiem jak to nazwać, u samego dołu zaczął mocno piec (zawsze po umyciu czy skorzystaniu z toalety, rzadziej tak po prostu od tak), ciągle mam parcie na pęcherz, mam też upławy. Dalej biorę lek z furaginą, witaminę C, jem żurawinę i inne takie rzeczy, przyznam się pije nie za dużo wody itp. Chociaż nawet jak przez jakiś czas piłam dużo płynów to nie widziałam rezultatu. Warto też zaznaczyć, że zaczęło się od świądu. Przez pęcherz rezygnuje z wyjścia np. na podwórko czy wyjątkowo do sklepu. Proszę powiedzieć, co jeszcze mogę w tej sprawie zrobić?
Wszystko wskazuje na utrzymujące się zapalenie układu moczowo-płciowego. Wymaga to konsultacji z lekarzem i wdrożenia odpowiedniego leczenia.
Jeżeli stosowane preparaty OTC nie przynoszą poprawy, należy zastosować antybiotykoterapię. Celem przepisania recepty na odpowiednie leki proszę skontaktować się z lekarzem.
Aby dobrać odpowiedni lek trzeba wiedzieć o Pani znacznie więcej. Potrzebny lek na receptę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi