Od dwóch lat leczę się na depresję u psychiatry.

Od dwóch lat leczę się na depresję u psychiatry. Przyjmuję również leki które mi przepisał regularnie,mimo tego nie widzę u siebie poprawy. Bralem m.in Dulsevia, Fleuoxetyna, Cital ale po wszystkich jestem bardzo senny. Czy powinienem zmienić lekarza?
W takim przypadku, należy poinformować lekarza prowadzącego na kolejnej wizycie o w/w działaniach niepożądanych leków, tak by ten mógł zmodyfikować stosowane leki i ich dawkowanie. Dodatkowo, wskazany jest regularny pomiar ciśnienia tętniczego krwi w związku z terapią w/w lekami, w szczególności podczas terapii lekiem Dulsevia. Niestety, objaw jakim jest senność zaliczany jest do bardzo częstych objawów niepożądanych, które mogą wystąpić podczas w/w farmakoterapii, niemniej jednak nie występuje on u wszystkich pacjentów.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
169
Pytań zadanych
przez pacjentów
83
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
19
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi